• sob.. gru 2nd, 2023
Ośrodek szkolenia lotniczego

Ośrodek szkolenia lotniczego w Dolnym Śląsku to doskonałe miejsce, gdzie wszelaki jest w stanie rozwinąć skrzydła i nauczyć się trudnej szkoły lotniczej, bez względu na wrodzony talent lub umiejętności. Każde nasze szkolenie to kolejna porcja niezbędnej do latania wiedzy zgodnej spośród najwyższymi standardami i, co najważniejsze – Polskim prawem. Proponujemy także wiedzę praktyczną, jak i teoretyczną, co umożliwia wielki zakres informacji oraz umiejętności potrzebne do pozyskania licencji pilota. W naszej szkole stawiamy przede wszystkim na efektywną naukę oraz dokładność, również w sprawie przekazywania wiedzy, co przekłada się na właściwe opinie naszych absolwentów. Co ważne licencja pilota jest w zasięgu ręki. Proponujemy również możliwość wynajęcia samolotów, oczywiście już po osiągnięciu licencji.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 11.05.2023 18:44:55)

Podlinkuj wpis:

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *